Reklama na biletach

» strona główna

Proszę wykorzystać ukierunkowaną uwagę kierowców i gości- poprzez profesjonalnie zaprojektowaną reklamę na biletach parkingowych oraz biletach wstępu na wszelkiego rodzaju Eventy jak również reklamę na szlabanach i kasach biletowych.

 

Mają Państwo możliwość zareklamowania się w miejscach, gdzie często obecni są Państwa klienci: na parkingach i na ulicy. Nasi klienci realizowali już długoterminowe, zadowalające kampanie z wykorzystaniem kuponów, ofert rabatowych, reklam wizerunkowych, reklam w Point Of Sale (POS).

 

Temat geomarketingu odzwierciedla się pioniersko w kuponach. Pomysły, możliwości i przekształcenia są nieograniczone! Mają Państwo ochotę na prezentację swojej firmy? Wesprzemy Państwa w profesjonalnym zaplanowaniu i realizacji kampanii.


Jako członek nagelsgroup mamy dostęp do 1.000 miliona produkowanych biletów parkingowych. Państwa grupa docelowa podjęła już decyzję i wybrała samochód jako wiodacy środek transportu. Tym sposobem zwiększa się prawdopodobieństwo korzystania ze środków wspomagających podjąć kolejne decyzje - między innymi z biletów parkingowych: powierzchni reklamowej, wykorzystywanej ok. milion razy dziennie na przykład w centrach miast, w galeriach handlowych, w szpitalach, na lotniskach, na dworcach itd. Proponujemy Państwu medium o szerokim, regionalnym a nawet ogólno-polskim zasięgu.

*Gospodarstwa domowe

 

*Liczba ludności

 

*Liczba zarejestrowanych samochodów

 

°Wyprodukowane bilety

 

Średnia liczba kontaktów miesięcznie

 

Średnia liczba kontaktów tygodniowo

13.5

 

38.5

 

19.0

 

39.6

 

3.3

 

761.5

tys.

 

mln

 

mln

 

mln

 

mln

 

tys.


Źródło: *GUS (2011 rok), °Nagels Druck GmbH

 

INFORMACJE PLIKI DO POBRANIA
LOGIN
     
     
     
◾ Aktualności ◾ Broszury ◾ Wewnętrzny
     
◾ Oferty pracy ◾ Instrukcja grafiki ◾ Serwer FTP