Co mówią o nas klienci

strona główna » referencje

Samsung Brand Store

"Kampania promocyjna na biletach parkingowych była bardzo udana i na pewno jest godna polecenia wszystkim, którzy chcą dotrzeć do klientów w bardzo oryginalny, a zarazem skuteczny sposób. Kampania była zgodna z pierwotnymi założeniami, a dzięki jej realizacji udało się osiągnąć wyznaczone cele tj. zwiększenie świadomości osób odwiedazjących Galerię Krakowską o salonie firmowym Samsung, zwiększenie liczby osób odwiedzających nasz salon, a co za tym idzie zwiększenie obrotu sklepu. Zdecydowanie polecam tą formę reklamy. Współpracę z firmą Muliti Grafik oceniamy również za udaną."

 

Marcin Mehmedow, Kierownik salonu Samsung Brand Store, Galeria Krakowska


TIME TREND

"Firmę Multi grafik możemy rekomendować jako rzetelnego wykonawcę oferowanej usługi. Reklama na biletach parkingowych dała nam możliwość budowania rozpoznawalności TIME TREND jako marki i wsparcie w  promocji naszego salonu na terenie Galerii Krakowskiej. Kampania została przeprowadzona bez zarzutu. Serdecznie dziękujemy za współpracę."

 

Agnieszka Jędrzejczyk, Kierownik salonu, TIME TREND, Galeria Krakowska


KFC

"Jestem zadowolona z redmepcji ulotek podczas kampanii KFC. Jakościowe wykonanie bez zarzutu. Reakcja Gości naprawdę pozytywna- żadnych problemów operacyjnych z egzekucją promocji."

 

Katarzyna Górska , AmRest Sp. z o.o., Kierownik Restauracji KFC Galeria Dominikańska, Wrocław


Zebra

"Braliśmy udział w dwóch edycjach kampanii reklamowej prowadzonej przez firmę MultiGrafik, polegającej na umieszczeniu na biletach parkingowych w Galerii Krakowskiej naszej reklamy. Akcje były udane i przeprowadzone w sposób profesjonalny. Bilety wyglądały bardzo dobrze, zgodnie z zaproponowanym projektem. Wynik ekonomiczny, szczególnie w kampanii przed świętami Bożego Narodzenia był zadawalający."

 

Robert Surówka, Zebra, Galeria Krakowska


Maredo

"Z firmą Multi Grafik GmbH współpracujemy od paru dobrych lat. Ilość parkingów na terenie całych Niemiec oraz wybór miast, w których istnieje możliwość zapromowania się jest bardzo duży, co pozwala nam na dogodne wykorzystanie bitetu parkingowego jako medium reklamy. Pomoc i współpraca przy kampaniach odbywa się bezproblemowo, a ilość osób wykorzystujących promocje zamieszczone na biletach, jest bardzo zadawalająca dla naszych restauracji."

 

Matthias Funke, Promotion Manager, Maredo Restaurants Holding GmbH


Mido

"Chętnie oddaje Państwu Feedback do naszych kampanii, które przepro-wadzone zostały w 2009 roku. Inwestycja w bilety parkingowe okazała się właściwa. Mogliśmy z sukcesem odnotować pozytywną reakcję na nie. Dzięki kampanii wzrosła rozpoznawalność naszej marki w miejscu sprzedaży oraz zacieśniła się współpraca między nami."

 

Michael Krajewski, Sales & Marketing, MIDO Deutschland


Saturn

"Druk na biletach parkingowych, jest ważnym nośnikiem reklamy, z którego chętnie korzystamy. Klient już od samego wjazdu na parking jest manipu-lowany naszą reklamą i nastawiony na dokonanie zakupu. Dodatkowo, po dokonaniu zakupu u nas, stworzyliśmy możliwość darmowego, godzinnego parkowania, które wzmogło zainteresowanie biletem i tym, co się na nim znajduje. Ogólnie- „strzał w dziesiątkę” dla nas i dla naszych klientów."

 

Detlef Decker, Dyrektor-Wspólnik , Saturn Techno Markt- Electro-Handelsges. mbH


Mc Donalds

"Bilety parkingowe dla naszej restauracji McDonald´s przyniosły pozytywne efekty. Dzięki nim udało nam się zwiększyć przychód o 3%. W tym samym czasie podniosła się liczba odwiedzających o ok. 2%. Wiele z nich wykorzy-stywało owy Rabat-Coupon. Najlepsze efekty przypadały na piątki i soboty, wówczas wróciło do nas ok .45% wydanych biletów!"

 

Mc Donald’s Restaurant - Kierownik Rene Rudorf


 

INFORMACJE PLIKI DO POBRANIA
LOGIN
     
     
     
◾ Aktualności ◾ Broszury ◾ Wewnętrzny
     
◾ Oferty pracy ◾ Instrukcja grafiki ◾ Serwer FTP